
Під поняття "меблева фурнітура" підпадає велика кількість складових та механізмів для виробництва меблів:
- функціональні елементи – вішалки, замки, гачки, магніти
- меблеве кріплення – полкотримачі, ролики, петлі, напрямні, метизна продукція
- комплектуючі для конструкцій – ручки, ніжки, опори.
Фурнітура може забезпечувати як статичність, так і рухливість конструкції – відкриття, зачинення дверей, наприклад.
Сучасність меблів визначається не кольором, формою чи оббивкою. Ключову роль відіграють механізми. Від них залежить, чи двері зачинятимуться, як багато зусиль доведеться докласти, щоб відкрити її. Поняття "сучасний" для більшості з нас означає не "гарний", а саме "комфортний, функціональний, той, який не потребує багато зусиль".
Один з плюсів сучасної кріпильної фурнітури для меблів в тому, що вони малопомітні на готовому виробі, а ті частини, які все ж таки видно, естетичні. Навіть дверні петлі, приховані усередині шафки, більше нагадують декор, ніж функціональну частину меблів. Але особлива увага приділяється дизайну меблевої фурнітури, коли мова заходить про такі деталі, як ручки, гачки, ніжки.
Асортимент меблів для фурнітури постійно розширюється, з'являються нові механізми. Разом із достатком постала й проблема вибору.
Не вся меблева фурнітура в Україні має високу якість, на ринку з'явилося багато другосортної продукції з Азії. Щоб не розгубитись серед величезної кількості товарів, вибирайте надійного постачальника, який готовий супроводжувати вас на всіх етапах покупки.