Ласкаво просимо на сайт компанії «GAYSANLIFT.COM»
Наша компанія має кілька напрямів діяльності, кожен з яких дає можливість постачати нашим клієнтам якісну продукцію за конкурентними цінами.

Ми пропонуємо:

Газові пружини, газліфти, газові амортизатори, газові пружини, що блокуються, і гідравлічні амортизатори. Область застосування цієї продукції: Медицина, автомобілебудування, меблева промисловість, машинобудування, комунальне господарство, виробництво побутової техніки.
 

Якщо Вам потрібна газова пружина відмінної якості, механізм трансформації меблів або надійний гідравлічний амортизатор для Вашого автомобіля - Ви знайдете це у нас. Якщо Ви хочете купити газліфт або Вам потрібні механізми трансформації меблів за доступною ціною, то сміливо звертайтесь до нашого інтернет-магазину «Gaysanlift.com».
Придбати газовий упор або надійний механізм підйому ліжка та шафа-ліжка в нашій компанії – означає заощадити гроші та час. Якісна продукція за доступною ціною – це наш головний принцип. Тому демпфер меблевий або надійний газовий амортизатор для Ваших меблів потрібно купити саме у нас.

 

Системи регулювання висоти стільниці – інтелектуальні меблеві компоненти, які дозволяють Вам регулювати висоту робочого місця одним натисканням. Одне з останніх рішень німецької фірми Suspa і Conset Данія має широку сферу застосування - від офісних столів до верстатів та медичних столиків. Система повністю автономна, а висока якість, точна та безшумна робота, елегантний дизайн роблять її чудовим рішенням для регулювання висоти робочого місця.

Механізми трансформації м'яких меблів, що поставляються нашою компанією, застосовуються для підйому спального місця тахти, трансформації дивана або підйому ліжка, що забирається в шафу. Наші механізми забезпечені німецькими газовими пружинами Suspa, Stabilus, турецькими газовими пружинами TST lift, Gaysan, TGS tunalift та Flexlift, що забезпечує плавний хід та надійну роботу механізму.
Здійснюємо відправку товару транспортними компаніями територією України.