Код товара:
002230
Виробник:
SUSPA
Бонусні бали:
Ціна в бонусних балах:
0
1 грн.
Відправлення товару зі складу перевізником кожні 3 дні та пізніше. Відправлення товару здійснюється у будні до 18.00, у вихідні дні до 15.00. Самовивозу немає. Увага! Ціни на сайті можуть відрізнятися від чинних зараз. Будь ласка, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів за телефоном.
Технічні характеристики
16-1-72.5-45-AM6-BM6
Загальна довжина газліфту L
117,5 мм.
Тип кінцевих фітингів (кріплень) на стороні циліндра
На циліндрі різьблення (діаметр різьблення = Ø 4 мм.)
Всі характеристики

Газліфт, газова пружина SUSPA liftline 16-1 L 117,5мм. H 40 мм. 50N-400N

Загальна довжина газліфт L = 117,5 мм.

Хід штока A = 40 мм.

Робоче зусилля F1 = 50N, 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400N (Ньютон).

Тип роботи газліфту = SUSPA liftline серія 16-1 стандартний газліфт

Технічні характеристики = 16-1-72.5-45-AM6-BM6

№ замовлення = 01625001R

Тип кінцевих фітингів (кріплень) - на штоку різьблення (діаметр різьблення = Ø 4 мм.) на стороні циліндра різьблення (діаметр різьблення = Ø 4 мм.)

Діаметр трубки напірної Ø = 15 мм.

Діаметр штока Ø = 6 мм.

Діаметр різьблення на штоку Ø = 4 мм.

Газліфти, газові пружини, газові амортизатори від найбільшого німецького заводу  SUSPA® Liftline

Сертифікат якості відповідно до ISO 9001: 2015

Довговічність 50 000 циклів

Працюють за температури від -20°C до +80°C

3 типи роботи газліфтів

Гарантія 12 місяців!

Газові пружини Liftline включають 5 основних серій: 16-12, 16-1, 16-2, 16-4 і 16-6. Відмінності між ними полягають у діаметрах штока та напірної трубки, максимальному зусиллі F1, максимальному ході штока та довжині. Окрім виробів, зазначених у каталозі, компанія SUSPA може виготовити газові пружини відповідно до Ваших креслень та технічних характеристик.

Газові ліфти та механічні підйомники. Хто ж переможе?

Питання виникає у багатьох головах людей, які вирішили виготовити собі в меблі. Що ж вибрати? З одного боку, економічна вигода недорогих китайських витягів, безсумнівно, дуже підкуповує недосвідчених покупців, але водночас важко не погодитися з усім відомим приказкою «Скупий платить двічі».

На даний момент ринок підйомних механізмів дуже різноманітний. Багато конструкцій підйомних механізмів, що відрізняються один від одного принципом роботи і функціональністю, часто призводить до невірного вибору. Давайте порівняємо два види механізмів різного цінового сегмента - газові ліфти і механічні підйомники.
Отже, розглянемо переваги механізмів.

Щодо недорогих механічних підйомників, то з ними все ясно – головною їх перевагою є низька вартість. А ось переваги газових ліфтів компанії Suspa.
Найголовніша перевага фрикційного газового ліфта Suspa liftline полягає в тому, що він при відкритті фасаду переймає на себе його вагу, але не відкриває автоматично (працює покроково). У той час як при роботі механічного витягу всю вагу фасаду доводиться людині піднімати самостійно, особливо це чутливо і складно коли фасад розташований високо і має великі габарити і велику вагу. А дитині це зробити ще складніше.

Газовий ліфт Suspa liftline протягом усього терміну служби майже не втрачає своїх фізичних характеристик (напруга, навантаження тощо). Він працює з однаковою силою і плавністю, завдяки закачаному всередині нього газу, тоді як механічні витяги постійно послаблюються і втрачають жорсткість. Саме тому необхідно постійно їм додавати цю жорсткість (використовуючи регулювання жорсткості по центру механізму). Саме цей фактор і став вирішальним при виборі підйомного механізму в хороших дорогих автомобілях, меблів, в яких використовуються газові, а не механічні ліфти.

У газових ліфтах Suspa liftline є регулювання кута відкриття фасаду, а також це регулювання здійснюється на кріпленні до боковини. Особливо, у цьому порівнянні, це актуально для випадку з відкриванням вниз.
Газові ліфти Suspa liftline для відкривання вниз опускають фасад виключно м'яко і плавно, в той час як механічні ліфти не підтримують належним чином фасад і не забезпечують плавне відкривання.
Дизайн газових ліфтів Suspa liftline (форма, а також нікельований шток та кріплення) вигідно відрізняється від широко розповсюджених механічних підйомників. Враховуючи всі вищеперелічені переваги, і те, що це технічно зовсім два різні механізми - ціна на газові ліфти в середньому вище на українському ринку практично в 3-4 рази, але будьте впевнені, ви платите за якість даного продукту!

Газові пружини SUSPA забезпечують комфорт та безпеку у багатьох сферах застосування.

Автомобільна сфера

 • SUSPA розробляє та виробляє різноманітні системи, які можна використовувати у салоні автомобіля. Сидіння повинні підвищувати безпеку та комфорт водіння, забезпечувати оптимальне положення сидінь та досягати бажаного положення за допомогою наших безшумних систем регулювання сидінь. Гідравлічні демпфери також забезпечують безпеку сидіння автомобіля. Демпфер рульової колонки - ще один компонент безпеки, який разом із подушкою безпеки та ременем безпеки захищає водія при зіткненні на високій швидкості. За допомогою газових пружин та амортизаторів стулки в салоні автомобіля можна легко відкривати та закривати. Газові пружини, амортизатори та системи регулювання для автомобільної промисловості. Відповідно до майбутньої тенденції до безпеки, продукти SUSPA використовуються в багатьох функціях автомобіля: допомагають відкривати та опускати задні двері, регулювати положення сидіння та особливо захищати від нещасних випадків: продукти SUSPA забезпечують більш активну безпеку пасажирів. Для кабріолетів SUSPA розробила систему, що дозволяє комфортно і, перш за все, надійно відкривати та закривати складаний верх одним натисканням кнопки у будь-який час та плавно.
 • Газові пружини, амортизатори та системи регулювання для комерційного транспорту. Складні вимоги до підйому, опускання, нахилу та амортизації в комерційних автомобілях вирішуються за рахунок використання газових пружин (замикаються та неблокуються), а також амортизаторів або наших систем регулювання висоти. Вони використовуються в різних сферах і полегшують відкриття і закриття різних стулок або регулювання вбудованих деталей. Сидіння водія захищені від ударів нашими амортизаторами та легко регулюються за допомогою газових пружин.

Меблева сфера

 • Газові пружини, демпфери та системи регулювання Suspa для меблевої промисловості. Наші газові пружини (замикаються та не замикаються), демпфери та системи регулювання висоти для меблів Suspa спеціально розроблені з урахуванням вимог меблевої промисловості та використовуються там, де необхідні просте та зручне відкривання, закривання та регулювання. Ви знайдете нашу високоякісну продукцію для кухні, життя та роботи.
 • Газові пружини, демпфери та системи регулювання сьогодні є важливою частиною кухні. За допомогою нашої продукції робочі поверхні та вбудовані компоненти можна легко та плавно адаптувати до різних потреб. Наприклад, витяжку можна легко опустити на стільницю після використання. Стулки шафи легко відкриваються та закриваються за допомогою газових пружин. Стулки, що лежать донизу, підтримуються нашим демпфером з функцією рівномірного відкриття. Завдяки пневматичним системам регулювання VariStand або VariBase, а також підйомним електричним колонам ELS3 ви отримуєте кухонний приставний столик, висоту якого можна відрегулювати під вашу індивідуальну комфортну висоту.
 • Газові пружини (газові пружини, що замикаються і незапираються) стали незамінними в побуті. Наша продукція підвищує якість життя у всьому житловому просторі. Стулки шаф легко відкриваються і закриваються за допомогою газових пружин, м'які меблі стає більш зручними завдяки використанню газових пружин, що замикаються, а регульоване крісло під телевізор запрошує вас на затишний вечір перед телевізором. Газові пружини також підтримують відкриття та закриття ящика ліжка, щоб оптимально використовувати простір для зберігання. Регульований по висоті приставний столик з нашою пневматичною системою регулювання VariStand або VariBase - це елегантна альтернатива звичайним столикам з вишуканим дизайном.
 • Завдяки нашим рішенням щодо регулювання висоти столів у вас є можливість найпростішим способом зробити своє робоче місце регульованим по висоті і, отже, безпечним та ергономічним. Наші системи регулювання підходять для вашого офісу та домашнього офісу, для конференц-залів або навчальних класів, для кухонних стільниць, торгових прилавків, а також промислових робочих місць та багато іншого. Індивідуальне робоче місце потребує індивідуальної системи регулювання. Ми пропонуємо вам різні варіанти оптимально, ергономічно та легко облаштувати ваше робоче місце.

Промислова сфера

 • Газові пружини, демпфери та системи регулювання для промисловості. Завдяки використанню газових пружин (замикаються та неблокуються) та гідравлічних демпферів у промисловому секторі можна легко та зручно відкривати та закривати захисні кришки, люки для технічного обслуговування або інші заслінки. За допомогою газових пружин та амортизаторів користувачу гарантується комфорт та безпека. Наші системи регулювання висоти перетворюють верстати та складальні столи на ергономічні робочі місця. Машинні системи та виробничі лінії можуть бути оснащені нашими системами регулювання для високих навантажень.

Медична сфера

 • Газові пружини, демпфери та системи регулювання для медицини та реабілітації. Наші газові пружини, демпфери та системи регулювання підвищують безпеку та комфорт пацієнтів та медперсоналу. Наші продукти та системи пропонують широкий спектр можливостей ергономічного регулювання для лікарняних ліжок, приставних столиків, медичних кушеток чи обладнання для фітнесу. Газові пружини, амортизатори та системи регулювання SUSPA відрізняються простотою установки, зручністю у використанні та не потребують обслуговування.
 • Газові пружини (замикаються та незачинені) є невід'ємною частиною лікарняних ліжок, лікувальних та масажних столів або операційних столів. Вони використовуються для регулювання нахилу сидіння, регулювання спинки або регулювання опор для ніг проти емболії. Демпфери SUSPA дозволяють комфортно та без вібрації регулювати чотири поворотні бічні частини ліжка. За допомогою нашого системного рішення для встановлених газових пружин, що замикаються, з механізмом розчеплення, троса Боудена і пластикового важеля ми можемо ідеально адаптувати наш продукт до вашого застосування. Системи регулювання висоти Movotec та SMS забезпечують ергономіку та комфорт для пацієнтів, осіб, які здійснюють догляд, та спеціалізованого персоналу. Наші системи дозволяють регулювати ліжка та шезлонги на бажану висоту.
 • Газові пружини (що замикаються та неблокуються) використовуються в інвалідних візках і служать для плавного регулювання висоти та нахилу спинок та сидінь. Регулювання сидіння по висоті полегшує посадку та вихід з інвалідного візка. Завдяки використанню амортизаторів крісло-коляска амортизується під час руху та підвищує комфорт водіння.
 • Ґазові пружини (замикаються та неблоковані) використовуються в комфортабельних кріслах і служать для плавного регулювання висоти та нахилу спинок і сидінь. Регулювання сидіння по висоті полегшує посадку та вихід з комфортного крісла.
 • Готові до установки регульовані по висоті колони столів VariStand і VariBase використовуються в лікарняних тумбочках, у візках швидкої допомоги або в приставних столиках. Колони столу особливо відрізняються простотою звернення та збиранням за принципом «включай і працюй». VariStand і VariBase вражають якісним та зручним регулюванням висоти.

Авіаційна сфера

 • Газові пружини та демпфери для авіації. Газові пружини, газові пружини та амортизатори SUSPA можуть легко відповідати суворим вимогам авіації. Наші спеціальні легкі вироби можна знайти на багажних полицях, сидіннях літаків та інших інтер'єрах салонів.
 • Легкі амортизатори SUSPA підтримують багажні відділення, які відкриваються донизу, щоб уникнути сильних ударів або надмірних амплітуд вібрації. Захист компонентів від перевантаження за рахунок активного обмеження сили, що демпфує, за допомогою інноваційної системи клапанів. Регулюючи силу демпфування можна просто змінити швидкість відкриття, зберігаючи при цьому необхідний простір. Функція Easy Close – легке закриття завантажених верхніх контейнерів – ручні зусилля оператора скорочуються до 30%.
 • Легкі запірні газові пружини SUSPA підходять для зручного та безпечного регулювання положення сидячи та лежачи на сидіннях пасажира та пілота. Він переконує відмінним співвідношенням ваги та продуктивності. Як основний матеріал штока поршня використовується високоміцний алюміній, що означає, що вага деталі можна зменшити до 30% за збереження тих же механічних властивостей. Повна система (газова пружина, механізм спуску, трос Боудена та кнопка). Система розблокування встановлюється за кілька простих кроків і забезпечує гнучке позиціонування на газовій пружині. Оптимізація ваги досягається за рахунок використання високопродуктивного пластику.
 • Газові пружини SUSPA також використовуються у стулках сміттєвих баків, на зовнішніх дверях літаків та у багатьох інших випадках для забезпечення безпечного відкриття та закриття.

 

 

 

Газліфти, пружини SUSPA

Технічні характеристики
16-1-72.5-45-AM6-BM6
Загальна довжина газліфту L
117,5 мм.
Хід штока A
40 мм.
Робоче зусилля F1
50N, 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400N (Ньютон).
Діаметр напірної трубки (циліндр) Ø
15 мм.
Діаметр штока Ø
6 мм.
Діаметр різьблення на штоку Ø
4 мм.
Номер замовлення №
01625001R
Тип роботи газліфту SUSPA
стандартний газліфт
Тип кінцевих фітингів (кріплень) з боку штока
На штоку різьблення (діаметр різьблення = Ø 4 мм.)

Газліфти, пружини TGS Tunalift

Тип кінцевих фітингів (кріплень) на стороні циліндра
На циліндрі різьблення (діаметр різьблення = Ø 4 мм.)

Габарити і вага

Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Газліфт, газова пружина SUSPA liftline 16-1L 156,5 мм. H 60 мм. 50N-400N
002231
Газліфт, газова пружина SUSPA liftline 16-1L 156,5 мм. H 60 мм. 50N-400N Загальна довжина газліфт L = 156,5 мм. Хі..
1 грн.
Газліфт, газова пружина SUSPA liftline 16-1L 197 мм. H 80 мм. 50N-400N
002232
Газліфт, газова пружина SUSPA liftline 16-1L 197 мм. H 80 мм. 50N-400N Загальна довжина газліфт L = 197 мм. Хід шт..
1 грн.
Газліфт, газова пружина SUSPA liftline 16-1L 2077 мм. H 85 мм. 50N-400N
002233
Газліфт, газова пружина SUSPA liftline 16-1L 2077 мм. H 85 мм. 50N-400N Загальна довжина газліфт L = 207 мм. Хід ш..
1 грн.
Газліфт, газова пружина SUSPA liftline 16-1L 235 мм. H 100 мм. 50N-400N
002234
Газліфт, газова пружина SUSPA liftline 16-1L 235 мм. H 100 мм. 50N-400N Загальна довжина газліфт L = 235 мм. Хід ш..
1 грн.
Газліфт, газова пружина SUSPA liftline 16-1L 278 мм. H 120 мм. 50N-400N
002235
Газліфт, газова пружина SUSPA liftline 16-1L 278 мм. H 120 мм. 50N-400N Загальна довжина газліфт L = 278 мм. Хід ш..
1 грн.