Газові пружини у вакуумному пресі для шпону забезпечують простоту в обігу та захищають цінну машину.
Спільна робота газових пружин: у подвійному комплекті вони забезпечують плавний робочий процес під час роботи із закрилками.
Вакуумний шпонувальний прес – новаторський винахід, особливо для невеликої столярної майстерні. Це повноцінна заміна гідравлічному облицювальному пресу з величезною перевагою: він не вимагає трудомісткого і відносно дорогого нагріву гідравлічного пресу. Вакуумний прес для облицювання одразу готовий до роботи.
Вакуумний прес для облицювання має дві заслінки: верхня заслінка призначена тільки для захисту вакуумної мембрани нижньої заслінки, коли прес не потрібен.
Принцип дії: Коли стулки закриті, газові пружини є нейтральними, тобто. стулки утримуються в цьому положенні під дією власної ваги. Щоб відкрити стулки, їх потрібно трохи підняти рукою. Через кілька градусів спрацьовують газові пружини, які відкривають відповідну заслінку до бажаного ступеня відкриття близько 50°.
При планировании газовых пружин чрезвычайно важны были два момента:
- По-перше, кожна газова пружина налаштована для відповідної заслінки. Проте, коли обидві стулки піднімаються разом, газові пружини працюють як команда, тобто. підняти обидві стулки так само просто, як підняти тільки одну - хоча при цьому змінюється точка повороту верхньої стулки!
- Необхідно стежити, щоб закрилки ніколи не падали без контролю, навіть на останніх 10–20°. Це може пошкодити вакуумну мембрану та призвести до дуже дорогого ремонту.
Якщо машина більше не потрібна, її можна скласти для заощадження місця та засунути в кут. Також у цьому випадку газові пружини гарантують, що стулки залишаться у своєму положенні і не зрушать.
Функція машини
Він призначений не тільки для облицювання об'єктів. Найбільш важливою його перевагою є те, що він також допомагає склеювати формовані деталі. Ви просто робите шаблон лічильника, кладете його на стіл преса, кладете на нього пряму заготовку та закриваєте клапан вакуумною мембраною. Тепер створений вакуум притискає заготовку до трафарету і таким чином надає їй бажаної форми.
Якщо вакуумний прес закритий, газові пружини поводяться нейтрально. Жодної сили на заслінки вони не надають.
Під час роботи газові пружини надійно утримують верхню захисну заслінку у відкритому положенні. Нижній клапан з вакуумною мембраною лежить над заготівлею, що підлягає облицювання. Після завершення процесу механічні замки розблоковуються. Однак мембранна стулка відкривається лише тоді, коли це дійсно необхідно, тобто. злегка піднімається рукою. Газові пружини зроблять все інше!
Захисна кришка складається та надійно утримується у відкритому стані газовими пружинами.
Газові пружини також можуть легко справлятися з обома відкритими заслінками одночасно.
Коли вакуумний прес для облицювання не потрібен його можна скласти для економії місця.
Відгуків: 0 / Написати відгук